Sezonowa oferta

Serwis firmy "DOMCAR" to nowoczesne, wyposażone według standardów General Motors stacje obsługi dysponujące stanowiskami z pełnym zestawem narzędzi i przyrządów gwarantujących najwyższą jakość napraw i obsługi technicznej samochodów osobowych i dostawczych.

Blacharnia

Dysponujemy nowoczesnym serwisem, wyposażonych w nowoczesny sprzęt najlepszych producentów do komputerowej diagnostyki pojazdów m.in. w ścieżkę diagnostyczną firmy Beissbarth, urządzenia do diagnostyki silników, komputerowe urządzenia do badania i regulacji geometrii, komputerowy analizator spalin, urządzenia do sprawdzania klimatyzacji, komputerową wyważarkę kół, nowoczesną komorę lakierniczą oraz wiele narzędzi specjalistycznych.

Posiadamy stanowisko recepcji bezpośredniej, na którym razem z klientem dokonujemy oceny stanu technicznego samochodu i uzgadniamy zakres wykonywanych napraw i ich koszt oraz stanowisko szybkiej obsługi gdzie przeprowadzana jest ekspresowa wymiana podstawowych części zamiennych i drobne naprawy.

Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych napraw i przeglądów zgodnie z technologią wymaganą przez producenta samochodów. Osobiste zaangażowanie młodej, ambitnej kadry technicznej wspartej wieloletnim doświadczeniem kierownictwa, opieka nad klientem i troska o stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych to powody, dla których możliwy jest stały dynamiczny rozwój naszego serwisu. W serwisie firmy DOMCAR będziecie Państwo obsługiwani przez doświadczony i odpowiednio przeszkolony personel, a Wasze samochody zostaną oddane w ręce wykwalifikowanych fachowców, zarówno w dziedzinie mechaniki pojazdowej, jak i blacharstwa i lakiernictwa samochodowego. Nasz personel to kadra o wysokich kwalifikacjach, która potrafi skutecznie rozwiązać każdy problem gwarantując zadowolenie z użytkowania samochodu. Profesjonalnie i w pełnym zakresie wykonane czynności obsługowe pomogą zachować bezpieczeństwo jazdy i poprawny stan techniczny pojazdu.

Wkładamy wiele wysiłku i starań, by nasz Klient był zadowolony z zakresu oraz jakości proponowanych przez nas usług. Dlatego też ceniąc Państwa czas oraz pieniądze wprowadziliśmy nowe zasady obsługi serwisowej. Nasi pracownicy podlegający cyklicznym szkoleniom organizowanym w ośrodkach szkoleniowych General Motors. Efektem tych szkoleń jest dogłębna wiedza, a jej wyrazem są dyplomy i certyfikaty świadczące o profesjonaliĽmie pracowników. Naszym pracownikom stawiamy wysokie wymagania etyczne i zawodowe.

Wykwalifikowani i przeszkoleni mechanicy zajmą się przeglądem eksploatacyjnym samochodu, jego ewentualną naprawą oraz dokonają na życzenie klienta wszelkich adaptacji.

Gdy decydujesz się odwiedzić serwis masz prawo dowiedzieć się, co dokładnie dzieje się z Twoim samochodem oraz ile będzie kosztowała jego obsługa.

Wystarczy, że zadzwonisz i umówisz się na dogodny dla Ciebie termin, a doradcy techniczni i pracownicy serwisu poświęcą Ci cały swój czas i uwagę. Doradca techniczny dokona w Twojej obecności wspólnej oceny stanu samochodu przed przeglądem lub naprawą, uzgodni zakres prac, które muszą być wykonane oraz udzieli profesjonalnej porady dotyczącej napraw pilnych, a także tych, które można przeprowadzić w drugiej kolejności. Program Recepcja Bezpośrednia gwarantuje również kompletny cennik przeglądów i napraw, włącznie z kosztami części i robocizny.

Przyjedź - jesteśmy do Twojej dyspozycji

Serwis firmy DOMCAR to nowoczesna, wyposażona według standardów General Motors stacja obsługi.

Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych napraw i przeglądów zgodnie z technologią wymaganą przez producenta samochodów.

Wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne i przeglądy bieżące samochodów wszystkich marek.

Serwis firmy DOMCAR umożliwia:

 • naprawę i/lub sprawdzenie stanu technicznego samochodu
 • doposażenie samochodu w akcesoria
 • sprawdzenie używanego samochodu przed zakupem
 • przedłużenie ważność dowodu rejestracyjnego

Świadczymy usługi w zakresie:

 • wykonywania przeglądów bieżących
 • napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych pojazdów
 • napraw mechanicznych i elektrycznych
 • kontroli pojazdów na ścieżce diagnostycznej
 • serwisu układów klimatyzacji samochodowych
 • serwisu ogumienia
 • oceny stanu technicznego i wyceny wartości rynkowej pojazdów
 • montaż instalacji gazowych do wszystkich typów samochodów
 • montaż zabezpieczeń i dodatkowa adaptacja pojazdów
 • montaż akcesoriów samochodowych (haki holownicze, zestawy głośnomówiące, - autoalarmy, radioodtwarzacze, centralne zamki, elektryczne szyby itp.)

Nasz Punkt Dealerski proponuje Państwu zastępczy środek transportu na czas naprawy lub przeglądu samochodu oraz w razie potrzeby bezpłatny transport.

Ponadto posiadamy stację kontroli pojazdów do 3,5t i możliwość kontroli pojazdów po kolizji.

Dodatkowo podczas wizyty w naszej stacji można skorzystać z pełni profesjonalnej ręcznej myjni samochodowej.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.Powrót do góry

Domcar Sp. z o.o.


Domcar Kalisz
ul. Poznańska 24
62-800 Kalisz
Tel: +48 62 768 19 00

pn. - pt. 9.00-17.00
sobota: nieczynne

Domcar Poznań
ul. Polska 112
60-401 Poznań
tel. +48 61 84 54 710

pn. - pt. 7.00-20.00
sobota: 8.00-15.00

Domcar Włocławek
ul. Toruńska 153
87-802 Włocławek
tel. +48 (54) 231 99 99

pn. - pt. 9.00-17.00
sobota: 9.00-14.00